Відображаються усі з 7 результатів

Show sidebar
Показати 9 24 36
закрити

мох Ягель – коробка 2 кг

1,700  з податком
мох Ягель росте в скандинавських і французьких лісах, дуже м’який на дотик. Мох має унікальну текстуру, яка додає до зеленої стіни досконалий 3D ефект. Кожен шматочок моху найвищої якості з лісу. Колір світло-зелений, темно-зелений (додаткові кольори за запитом)
закрити

Мох папороть – коробка

3,000  з податком
Коробка: 2,5 кг Мох папороть, як правило, є типом плоскою моху, який росте на стовбурі дерев, стеблах, стінах, каменях та інших поверхнях. Зазвичай цей тип моху-малий або середній, близько 2-7 см завдовжки. Прекрасно поєднується з усіма іншими типами моху і рослинами і використовується як основа для всіх зелених стін або картин.
закрити

Прованс Мох-велика коробка

2,000  з податком
Вага: 2 кг (8 шт x 250 г) Провансський мох росте в скандинавських та французьких лісах. Він дуже схожий на мох кочка, але має різну структуру, дуже м’який на дотик. Мох має унікальну текстуру, яка надає ідеальний 3D ефект будь-якій зеленій стіні. Кожен шматок моху – це зібраний вручну мох найвищої якості з лісу, які приносять у ваш простір свіже та зелене лісове життя. Провансський мох має дуже високий рівень поглинання звуку. Кольори – зелений, світло-зелений, темно-зелений (інші кольори на замовлення)
закрити

Прованс мох-2 кг

500  з податком
Упаковка: 2 кг (8 кг х 250 г) Прованс мох росте в скандинавських і французьких лісах. Він дуже схожий на мох кочка, але вона має різну текстуру, дуже м’який на дотик. Мох має унікальну текстуру, яка дає ідеальний 3D ефект будь-якій зеленій стіні. Кожен шматочок моху підібраний найвищої якості , який приносять зелене життя у ваш просторі. Прованс Мох має дуже високий рівень звукопоглинання. Кольори – весняний зелений, світло-зелений, темно-зелений (інші кольори за запитом)
закрити

Плоский мох-коробка м

3,000  з податком
Коробка: 2,5 кг Плоский мох зазвичай росте на стовбурів дерев, стеблах, стінах, каменях та інших поверхнях. Зазвичай цей тип моху-малий або середній, близько 2-7 см завдовжки. Прекрасно поєднується з усіма іншими типами моху і рослинами і використовується як основа для всіх зелених стін або картин. Кольори – весняний зелений, зелений, світло-зелений, темно-зелений (інші кольори за запитом)
закрити

Мох кочка – коробка М

2,000  з податком
Упаковка: коробка 2 кг Мох кочка – це мох, що росте у скандинавських лісах. Це мох має унікальну текстуру, яка дає ідеальний 3D ефект для кожної зеленої стіни. Кожен шматочок моху зібраний вручну тому є найкращої якості Мох має вискокий рівень звукопоглинання. Кольори-світло-зелений, темно-зелений (додаткові кольори за запитом)
закрити

Мох кочка-коробка XXL

3,500  з податком
Мох кочка – це мох, що росте у скандинавських лісах. Це мох має унікальну текстуру, яка дає ідеальний 3D ефект для кожної зеленої стіни. Кожен шматочок моху зібраний вручну тому є найкращої якості Мох має вискокий рівень звукопоглинання. Кольори-світло-зелений, темно-зелений (додаткові кольори за запитом)