lazy
Ідеальне відчуття природи у вашому домі

Стіни з натуральних дерев’яних матеріалів

З давніх часів дерево застосовують при декоруванні різних приміщень, дозволяючи внести щось нове в дизайн інтер’єру. Воно чудово виглядає не тільки в класичному стилі, але також в авангардному і сучасному.

ОСОБЛИВОСТІ

Дерево є доступним натуральним матеріалом, який широко використовується при оформленні інтер’єрів різної стилістики. Таке рішення із деревяних стін буде ідеальною прикрасою житла.  Кожен вид дерева має характерну фактуру і своєрідний малюнок. У деяких різновидах змішані два і навіть три вида, що створює особливий ефект.

Березова кора

Основа кори акуратно знімається, а верх кріпиться до панелей розміром 480 х 480 мм і товщиною 10 -20 мм. Фіксуючи такі панелі, вони можуть створювати дуже приємні і розкішно діючі стінові плитки.

lazy
lazy

Пробкові стіни

Пробка – унікальна сировина природного походження, при виробництві якого не постраждала жодна рослина: оновлення кори дуба є природним процесом зростання дерева.Природні кольори між темніше і блідо-коричневий. Ми використовуємо кору для покриття стін  в інтер’єрах. Вона створює приємний клімат в інтер’єрах і володіє однаково хорошими теплоізоляційними властивостями. Стандартні габарити 900 х 600 мм, товщина 25-30 мм.

Пробка володіє унікальними характеристиками:

Еластичність.
Водонепроникність.
Вологостійкість.
Міцність.
Теплоізоляція.
Джерело природного тепла.
Антистатичність.
Гіпоалергенність

Пробкові стіни

Тополя здатна вирости до висоти 30-45 м і має жорстку захисну кору  товщиною чотири сантиметра (продукти преміум-класу). Менші дерева мають структуру кори до 2см товщина(стандартна продукція) Після обробки кора використовується ціла, не додаючи допоміжних елементів. Кожна панель унікальна і стіни, створені за допомогою таких панелей, воістину розкішне доповнення і це одне із найкращих варіантів облицювання стін для приватних або громадських просторів. Один шматок може бути до 4,2 м заввишки.

lazy
lazy

Стіни із кори смереки

Стяжка кори фіксується на фанеру після збору врожаю. Завдяки високим довговічним властивостям Кора смереки дуже популярна в сучасних інтер’єрних дизайнах. Акуратно кора видаляється з дерева і кріпиться до фанери, У такому вигляді приміщення буде безпосередньо з природним і чистим дизайном. Стандартний формат 1200 х 2500 мм.

Послуги та продукти
, які ми пропонуємо

Technomoss є лідером в області проектування зелених стендів за допомогою стабілізованого моху і рослин. У реалізації проектів ми інвестуємо нашу душу, тому кожен з виробів зроблений з любов’ю і виглядає унікальним.
При виборі ви отримаєте не тільки декор вашої мрії, але і приємні спогади про співпрацю.

lazy

Продаж
матеріалів

Продаж стабілізованого моху і стабілізованих рослин.

lazy

Виготовлення
стін з моху

Вертикальне озелнення. Виготовляємо панно з моху будь якого розміру; за допомогою моху декоруємо стіни і 3D панелі.

lazy

Продаж
продукції

Продаж готових картин різного розміу з використанням стабілізованих рослин і моху.